Türkiye'nin en büyük aksesuar ve yedek parça üretimi

Markalarımız
Markalarımız

YÜKSEK ÜRÜN PERFORMANSI/UYGUN FİYAT
Nettel Group’un cep telefonu ve tablet aksesuarı konusunda yenilikçi markası Helt, yüksek standartlarda ürün performansı ile üst segmentte fark yaratır. Kaliteli üretim gücünün yanında şık ürün tasarımlarıyla dikkat çeken Helt, sahip olduğu CE belgesiyle Avrupa Standartlarında ürün kalitesi sunar.
Devamı

Markalarımız
Markalarımız

Nettech Store+Service mağaza konseptiyle Türkiye’de bir ilktir.
Nettech, hem mağaza hem ürün markası olarak karşımıza çıkar. Nettech Product ürünleri de mağazalarında CE kalite güvencesiyle satışa sunulur. Cep telefonu aksesuarı, yedek parça ve teknolojik ürünlerde 27.000 çeşit ürün yelpazesiyle sektörde liderdir. E-Dönüşümün öncülerindendir.
Devamı

Markalarımız
Markalarımız

TEKNOLOJİ CEBİNİZDE
N11, Trendyol, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi Türkiye’nin en büyük E-Ticaret portallarında cep telefonu aksesuar ve yedek parça kategorilerinde “Pazar Lideri” olarak hizmet verir. Mobil aksesuar, yedek parça multimedya, alanında kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunar.
Devamı

Markalarımız
Markalarımız

GENİŞ SATIŞ AĞI
Teknoloji alanında mause, klavye, oyun konsolu, router, görüntü ses aktarıcılar vb. çevre birimleri kategorisinde ürünlerini sanal pazarlarda müşterilerine sunar. Fiyat öncelikli kaliteden taviz vermeden yüksek adetlerde üretilerek, ulusal satış ağı öncelikli dağıtıma sunulan markadır. Nettel Group’un Teknonet markasıyla hedefi üretim kalitesini sadece şehirlere değil, kasabalara hatta köylere kadar ulaştırmak.

Devamı

Markalarımız
Markalarımız

HER AN GÜNCEL HER AN YENİ
Ekocep online mağazalar zinciri tüm dünyadaki en kaliteli elektronik markaları, en uygun fiyatla müşterilerine sunmayı hedefler. Mobil teknoloji ürün satışı gerçekleştiren firmaları birleştiren bir platform olma amacıyla yola çıkar.Online satış pazarı ve uygun fiyatlı üründen yüksek standartlı ürünlere kadar, son kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri büyük bir E-Ticaret portalı olarak tasarlandı.

Devamı