Nettech Store+Service mağaza konseptiyle cep telefonu mobil aksesuarları ve teknik servis alanlarında kapsamlı hizmet veren Nettel Group yatırımlarına devam ediyor. Nettel Group bünyesindeki Selik Kurumsal Ltd. Şti. yatırımları çerçevesinde Zafer Plaza AVM’de mobil aksesuarları ve teknik servis alanlarında kapsamlı bir NETTECH STORE+SERVİS mağazası kazandırdı.

12. Mağazalarını Zafer Plaza AVM’de açan Nettel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, ülkemizde son dönemde etkisini yeniden artıran pandemiye rağmen ekonomik hareketliliğe katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

 

   NETTEL GROUP’TAN EKONOMİYE KATKI

   ZAFER PLAZA AVM NETTECH’TE AÇILIŞA ÖZEL FIRSATLAR…

Amacımız toplumumuzun tüm kesimlerine teknolojiyi optimum imkanlarla ulaştırmak. Bu çerçevede 12. mağazamızı Zafer Plaza AVM’de halkımızla buluşturduk. 47.000 ürün çeşidimiz, garantili teknik servis hizmetimiz, en trend mobil aksesuar çeşitlerimizle hala tanışmayanları Zafer Plaza AVM’de açtığımız şubemize bekliyoruz. şeklinde konuşan Mehmet Refik Selik “Nettech’e gelen karlı çıkıyor, efsane indirimleri kaçırmak istemiyorsanız, Nettech Zafer Plaza AVM Mağazası açılışına özel sürprizlerden yararlanmak istiyorsanız Zafer Plaza AVM şubemizi ziyarete gidebilirsiniz.” diyerek teknoloji kullanıcılarını yeni açılan şubelerine davet etti.

 

   NETTEL GROUP’TAN TELEFON VE TABLET KULLANIMI İLE İLGİLİ ÖNLEM ÇAĞRISI

NETTEL Group Başkanı Mehmet Refik Selik, son dönemde yeniden yükselişe geçen Covid19 virüsü riskine karşı elimizden düşmeyen cep telefonları ve tabletlerin temizliğinin çok büyük önemi olduğunu hatırlatırken, bu temizliğin cihaza zarar vermeden günde birkaç kez yapılması gerektiğine de vurgu yaptı.

Büyük paralar vererek alınan bu cihazlar, eğer sağlıklı bir şekilde kullanılmazsa bizim için büyük bir tehdit halini alabilir” diyen Selik, bu cihazları kullanırken cihazlara zarar vermeden günde birkaç defa temizlemenin yanında, bu cihazları mümkün mertebe kulaklık veya benzeri cihazlar aracılığıyla kullanmanın önemini vurguladı.

 

Zafer Plaza AVM Şube Adresi

Zafer Plaza AVM 3. Çarşı Katı

Şehreküstü Mah. Cemal Nadir Cad. NO: 28 PK 16050 Osmangazi/Bursa/Türkiye

nettechstore.com
0 (850) 466 11 77 – Dahili: 1109 / 1110