Türkiye'nin en büyük aksesuar ve yedek parça üretimi

Nettel Group’la Yerelden Globale Uzanan Yolculuk

1997 yılında Mehmet Refik SELİK tarafından temelleri atılan Nettel Group, çeyrek asırlık yolculuğunda gelişen teknolojiyle birlikte yürüyen yenilikçi fikirlerle, yerelde başlattığı yolculuğunu Avrupa’ya taşıyan başarılı gruplardan biri oldu.

Avrupa’daki başarısını globalde yakalama amacıyla adım adım ilerleyen Nettel Group, İletişim, Teknoloji, Gıda, Elektronik, Tekstil, İnşaat gibi farklı alanlardaki tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim yaklaşımıyla hareket eder.

Hakkımızda
Hakkımızda

Sektöründe Lider

Üretim gücünün yanında AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleriyle sürekli gelişimi esas alır. Helt, Nettech ve Teknonet Markalarında cep telefonu, tablet aksesuarları, yedek parça, giyilebilir teknoloji alanlarında fark yaratırken, dijital dönüşümün de öncülerindendir. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan 58.000 ürün çeşidiyle sektörde Türkiye’de lider konumda.

Avrupa Standartlarında Ürün

Tüm markalarındaki kalite yolculuğunda CE Conformite European” belgesiyle Avrupa Standartlarında ürünleri müşterilerine sunuyor. İnovatif ve kreatif şekilde kullanıcı tercihlerine uygun ergonomik ve şıklığı ile dikkat çeken ürünleri; 8 ülkede 180 farklı noktaya ulaşıyor.

Hakkımızda
Hakkımızda

E-Dönüşümde Öncü

E-Dönüşüme ilk geçen şirketlerden biri olarak, E-ticaret (b2b, b2c online www.nettechstore.com),  platformu ile perakende ve toptan müşterileri, bir tıkla istediği ürüne ulaşabiliyor. Tüm Türkiye ‘de yer alan sanal pazarlar üzerinde müşterilerine hizmet sağlıyor.

Çeyrek Asırdır Paydaşları İçin Değer Yaratan Kurum

Türkiye ekonomisindeki dalgalanmalara karşı çeyrek asırdır gücüne güç katan Nettel Group, tedarikçileri, yatırımcıları ve tüm paydaşları için değer yaratmaya devam ediyor. AVM inşaat projeleri, ticari binalar, perakende satış alanında Franchise sistemi Nettech Store+Service mağazaları konseptinde ilerleme hedefinde yatırımcılarıyla buluşmaya devam ediyor.

Hakkımızda
den

Günümüze

Ülke

+

Ürün

+

Bayi

Nettel Group

Dünden bugüne Nettel Group