Nettel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik ve Kurumsal İletişim Direktörü Bahar Erkan KalDer Bursa Şubesini ziyaret etti. Ziyarette; KalDer Bursa Şube Başkanı Emin Direkçi, Nettel Group üyelik sertifikasını takdim etti.

Kalder Evi’nde gerçekleşen ziyarette mobil teknolojiler ve EFQM modeli gündeme alındı. Nettech Store+Service mağaza konseptiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan M. Refik Selik, mobil aksesuar teknolojileri ve mağazacılık alanında öncü firma olduklarına dikkat çekti.

YEREL MARKALARIMIZ ULUSLARARASI STANDARTLARDA

Mobil teknolojiler ile ilgili bilgi veren ve cep telefonu aksesuarı ve teknik servis alanında çeyrek asırdır hizmet verdiklerini söyleyen Selik; kalite konusuna vurgu yaptı. Selik, “Üretiminde kalite, çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutuyoruz. Ürünlerin, kanserojen ve zehirli madde içermeyen, çevreye dost, geri kazanılabilir ya da çevreyi tahrip etmeden yok edilebilir nitelikte olmasına dikkat ediyoruz. Üretim ve tasarımları kendimize ait olan Nettech ve Helt markamızla cep telefonu ve tablet aksesuarı alanında Uluslarası standartlara önem veriyoruz. Tüm markalarımızdaki kalite yolculuğunda ürünlerimizi CE Conformite European” belgesiyle Avrupa Standartlarında müşterilerine sunuyoruz. Marka tescili ile RoHS, TOBB Global, TSE HYB belgelerine de sahibiz” dedi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ

Müşteri memnuniyetine önem verdiklerini ve hizmet kalitesinin de iyi olması gerektiği konusuna dikkat çeken M. Refik Selik, Nettech Store+Service Mağazalarında Hızlı Servis anlayışıyla 1 saatte ekran ve batarya değişimi gerçekleştirdiklerini söyledi. Selik, CRM sistemi ile yapılan işlemlerin takibi sağladıklarını ve müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hizmet kalitesini sürekli iyileştirdiklerini ifade etti.

Üretim, toptan satış, e-ticaret, mağazacılık alanında faaliyet gösteren Nettel Group’un mağazacılık ve e-ticaret alanı Nettech, sürekli iyileştirmeler ile faaliyetlerine devam ederken, sistem iyileştirmeleriyle dijital platform www.nettechstore.com’a cihaz takip sistemi hizmetini de eklemeye hazırlanıyor. Ayrıca Franchise sistemiyle Nettech Store+Service mağazalarıyla hizmet ağını yaygınlaştırmayı hedefliyor.

47.000 ÜRÜN ÇEŞİDİ

Kılıf, powerbank, şarj cihazı, ses müzik, kablo, hafıza ürünleri, ekran koruyucu, çevre bilimleri, yedek parça, telefon ve tablet aksesuarı, akıllı saat ve teknolojik ürünlerle 47.000 ürün çeşidini müşterilerine sunan Nettech, ÜR-GE (Ürün Geliştirme) ile farklı teknolojilerde trend ürünleri bünyesine katmaya hazırlanıyor.